آموزش ثبت مرکز بازی در وبسایت بازی گرد

به نام خدا؛ در این قسمت ما قصد داریم نحوه ثبت یک مرکز بازی (خانه بازی کودک، مهدکودک، شهربازی و فضاهای پارکی) را آموزش بدهیم. ثبت یک مرکز بازی در بازی گرد بسیار آسان است و تمامی مراحل به صورت فارسی همراه با تصویر در زیر ارائه شده است. برای ثبت مرکز بازی خود بر روی افزودن مرکز بازی کلیک کنید.

ثبت مرکز بازی در بازی گرد - تصویر 1

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در این صفحه می توانید عضو شده و یا در صورتیکه قبلاً عضو بوده اید به پنل کاربری خود ورود کنید. برای ثبت مرکز بازی در وبسایت بازی گرد لازم است که حتماً عضو شوید.

ثبت مرکز بازی در بازی گرد - تصویر 2

 

در این قسمت شما وارد صفحه ثبت مرکز بازی می شوید. در ادامه کافیست بر روی جعبه مرکز بازی کلیک کنید تا به صفحه جزئیات آگهی وارد شوید.

ثبت مرکز بازی در بازی گرد - تصویر 3

 

در این قسمت باید عنوان فارسی مرکز بازی، عنوان انگلیسی (اختیاری) و توضیحات کاملی را ارائه بدهید. هرچه توضیحات شما بیشتر باشد کاربران و بازدیدکنندگان بهتر می توانند به شما اعتماد کنند و این مرکز را برای بازی و تفریح فرزند خود انتخاب کنند. پس نوشتن عنوان و توضیحات در معرفی مرکز بازی شما بسیار تاثیر گذار هستند چراکه با سرچ کاربران در گوگل شما را با این عنوان و توضیحات پیدا می کنند.

ثبت مرکز بازی در بازی گرد - تصویر 5

 

در بخش زیر می توانید تصویر شاخص برای مرکز خود انتخاب کنید. این تصویر در بخش صفحه اصلی سایت نیز دیده می شود و خیلی از کاربران ویژوال هستند و تصویر مناسب با مرکزبازی تان می تواند باعث جلب نگاه کاربران شود. در بخش پایینی می توانید گالری تصاویر خود را بارگزاری کنید. سعی کنید از فرمت های رایج برای تصاویر خود استفاده کنید مانند : jpg – png و حجم تصاویرتان را تا حداکثر ۵۰۰ کیلوبایت انتخاب کنید.ثبت مرکز بازی در بازی گرد - تصویر 6

 

همانطورکه در تصویر زیر مشاهده می کنید این قسمت مربوط به اطلاعات تماس است مانند شماره تلفن ثابت، شماره موبایل و ایمیل که از این پل های ارتباطی می توانید برای دریافت نوبت جهت بازی کودکان کمک بگیرید.

ثبت مرکز بازی در بازی گرد - تصویر 7

 

در این بخش که جزء بخش های بسیار مهم می باشد باید دسته بندی خود را انتخاب کنید و نوع مرکز بازی خود را مشخص کنید. در پایین می توانید امکانات مرکز بازی خود را اضافه کنید. لیستی کامل از امکانات تمامی مراکز در زیر گردآوری شده است که باید بسته به آیتم های موجود در مرکز بازی تان آنها را به درستی انتخاب کنید و کاربران برطبق آن امکانات به مرکز شما مراجعه می کنند.

ثبت مرکز بازی در بازی گرد - تصویر 8

 

همچنین در این بخش باید موقعیت خودتان مانند شهر، آدرس، منطقه و موقعیت مرکز بازی تان بر روی نقشه را مشخص کنید. در ادامه می توانید سایر امکانات خود را انتخاب کنید مانند : نام مدیر مرکز بازی، نوع کاربری که برای مثال برای مهدکودک ها آموزش و سرگرمی است و برای خانه های بازی تفریح و سرگرمی، ابعاد فضا و مساحت مجموعه که هرچه فضا بیشتر امکان انتخاب کردن مرکز شما توسط کاربران قوی تر می شود، ساعت کاری مجموعه، تعداد پرسنل، رنج سنی کودکان و آپشن های اختصاصی مجموعه شما را می توانید در فیلدهای زیر پر کنید.

ثبت مرکز بازی در بازی گرد - تصویر 10

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید